Menu
Alışveriş Sepeti

Hakkımızda

Öğrenciye Hediye Sektörün önde gelen kişiye özel plaketödül kupasıkristal plaketmadalya satışı yapan firmalarından biridir. Firmamız 2012 Yılında Antalya’da kurulmuştur. Öğrenciye Hediye olarak adından da anlaşılacağı üzere kişiye özel hediye ürünlerin imalatını yapmaktayız. siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak sizlere daha kaliteli  ve  ekonomik hizmet sunmak için  teknolojiyi sık sık takip edip ,yenilikleri de ekleyerek  ürün yelpazemizi, her geçen gün  genişleterek kaliteli, ekonomik ve sağlık koşullarına uygun malzeme üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmamız promosyon ve matbaa hizmetlerinizde profosyonel olarak yapmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri verirken ilk önceliğimiz sağlıklı ve anlık değil uzun ömürlü olması için gayret sarf etmekteyiz. Siz müşterilerimize bakış açımız bir müşteri değil aileden bir bireymiş gibi görerek sorunsuz hizmet vermekteyiz.

En önemlisi paylaşmayı bizler ilke edindiğimiz için imalatımız siz değerli müşterilerimize açıktır. Hangi imalat olursa olsun sizler bu imalat esnasında yanımızda olabilir yapılanları görebilir ve öğrenmek istediğiniz her bilgiye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca bu işi amatör olarak ta yapmak isteyen müşterilerimize her türlü desteklerimizi sonuna kadar vereceğimizden kuşkunuz olmasın.


0533 619 30 49

hediye@ogrenciyehediye.com